Pisz dla ludzi z pasją razem z nami

Chętnie przyjmiemy do swojego grona autorów i osoby z zamiłowaniem zarówno do pisania, jak i florystyki. Masz chęć pisać dla innych ludzi z pasją? Masz głowę pełną pomysłów i chętnie podzielisz się z innymi swoją wiedzą na tematy florystyczne? Szukamy właśnie Ciebie! Chcemy regularnie dostarczać swoim czytelnikom wysokiej jakości artykuły, które mają za zadanie zainspirować, pomóc lub nauczyć innych rzeczy związanych z tą piękną dziedziną, jaką jest florystyka.

Zaistniej na łamach portalu

Jeżeli jesteś pasjonatem florystyki i w swojej kwiaciarni bądź domowym zaciszu tworzysz piękne kompozycje kwiatowe, to odezwij się do nas! Z chęcią pokażemy Twoje prace lub autorski poradnik ''krok po kroku'' jak stworzyć bukiet, wianek lub inne kwiatowe kompozycje. To Twoja szansa na pokazanie swoich prac szerszemu gronu odbiorców, reklamę i zainspirowanie innych do stworzenia czegoś pięknego.

Podziel się fotorelacją

Miałeś okazję wziąć udział w imprezie branżowej, targach, wystawie lub innym wydarzeniu związanym z florystyką? Podziel się tym na naszym portalu! Chętnie opublikujemy ciekawe fotorelacje z opisem całego wydarzenia. W naszym kraju odbywa się wiele ciekawych wydarzeń dedykowanych florystom. Niestety nie zawsze możemy brać w nich udział. Chętnie przeżyjemy z Tobą emocje, które towarzyszyły Ci podczas udziału, w takich wydarzeniach oglądając zdjęcia i czytając ciekawą relację.

Pokaż swoją ofertę

Oferujesz ciekawe produkty i rozwiązania dla kwiaciarni i pracowni florystycznych? Zaopatrujesz w produkty najwyższej jakości zarówno kwiaciarnie jak i indywidualnych klientów? Podziel się z nami swoją ofertą! Chętnie pokażemy swoim czytelnikom dobre produkty, ciekawe oferty i najlepsze hurtownie i sklepy florystyczne w Polsce.

Zostań częścią ABCFlorysty.pl!

Jeżeli zainteresowała Cię choć jedna z naszych propozycji, to koniecznie się odezwij. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju współprace zgodne z naszymi zasadami i przesłaniem portalu. Będziemy szczęśliwi, jeśli dołączysz do naszego zespołu. Może szukamy właśnie Ciebie?

Potrzebujesz więcej informacji?

Skontaktuj się z nami: kontakt@abcflorysty.pl
Pozdrawiamy Zespół ABCFlorysty.pl