100 bukietów na 100-lecie Niepodległości – Floryści dla Niepodległej

0
567
100 bukietów na 100 lecie niepodległości
fot. Marcin Czech

Niewątpliwie było co świętować, 9 listopada w Pałacu Lubomirskich w Przeworsku miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy pt. „100 bukietów na 100-lecie Niepodległości – Floryści dla Niepodległej”. W Pałacu zaprezentowano aż sto kompozycji kwiatowych, które zostały wykonane z wyjątkowej i bardzo ważnej dla wszystkich Polaków okrągłej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Organizatorem całego przedsięwzięcia był Piotr Marzec. W całą akcję włączyło się mnóstwo osób, które poprzez swoją pasję do kwiatów chciało uczcić ten ważny dzień. Bukiety zostały stworzone z ponad 1000 róż w pięknych kolorach, a kompozycje zostały dopełnione przez zielone dodatki i dekoracyjne naczynia. Te bukiety to prawdziwe dzieła sztuki, które w piękny sposób uczciły to święto i oddały szacunek Ojczyźnie. Kwiatowe aranżacje będą zdobiły wnętrza klasycystycznego Pałacu Lubomirskich przez dwa dni, uwierzcie, że naprawdę warto je zobaczyć.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i czekamy na więcej takich inicjatyw. A dla osób, które nie miały okazji zobaczyć wystawy na żywo, przygotowaliśmy kilka ujęć prac, które się na niej znalazły.

100 bukietów na 100 lecie niepodległości

Autor zdjęć: Marcin Czech

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here