Alexandra Farms prezentuje nowe róże w kolekcji

0
430
Róże

Alexandra Farms – jeden z największych na świecie producentów świeżych ciętych róż ogrodowych, prezentuje nowe róże w kolekcji.

David Austin English Garden Roses

Wśród nowych wydawnictw znajdują się trzy odmiany należące do marki David Austin. Wcześniej w tym roku na targach IPM Essen zaprezentowano kremową biel Elli (Auswagsy) i Eugenie (Ausimage) , białą różę ogrodową z odrobiną rumianku morelowego w centrum. Łączy je Effie (Ausgray), kremowo-biała odmiana o wewnętrznych odcieniach żółci, moreli i pomarańczy.

Princess Japanese Garden Roses

Kilka nowych prezentacji pochodzi z Japonii; dwa z nich są królewskimi. Księżniczka Hitomi (Piękna Historia) jest jak różowa wata cukrowa, z wewnętrznymi płatkami zwiniętymi w serca i zewnętrznymi płatkami tworzącymi gwiaździste punkty. Princess Meiko (Prosperous) ubrana jest w zaokrąglone, warstwowe płatki w żywym różu.

Wabara Garden Roses

Z linii Wabara japońskich róż ogrodowych, wyhodowanych przez hodowcę Kena Kuniedę z Rose Farm Keiji, pochodzą Hiyori, w różowych odcieniach od muszli po czystą biel; wyrafinowany, elegancki Misaki w chłodnym różu i bieli; i Shilabe, czysta biel z wewnętrznym akcentem wanilii.

Alexandra Farms nieustannie poszukuje odmian godnych powitania w naszej rodzinie pachnących, romantycznych róż ciętych na wesela i codzienne zabawy. Żadna róża nie zostanie zaakceptowana, która nie spełnia minimalnego standardu 10-dniowego życia w wazonie po zakończeniu pielęgnowania. Są zbierane, starannie pakowane i wysyłane pod fachową opieką naszego zespołu w Bogocie, w Kolumbii – mówią przedstawiciele firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here