Blisko 300 wystawców na wrześniowy Flower Expo Poland

0
345
Flower Expo Poland

Blisko 300 wystawców zapowiedziało swój przyjazd na wrześniowy Flower Expo Poland. Czwarta edycja targów odbędzie się w dniach 5-7 września w Warszawie. To największa impreza kwiatów ciętych i roślin doniczkowych w Polsce.

Tegoroczne motto edycji – Natural Choice – podkreśla potrzebę otaczania ludzi zielenią. Bliskość natury w miejskim stylu życia jest możliwa dzięki ciętym i doniczkowym kwiatom, które z dóbr luksusowych stały się produktami pierwszej potrzeby. Ta główna idea zostanie włączona do szerokiej scenografii i programu targów – salonów, pokazów kwiatów i produktów, seminariów i warsztatów.

Polska gospodarka jest najszybciej rozwijającą się w UE, napędzając tym samym popyt kraju na towary, takie jak kwiaty. Eksport kwiatów i roślin z Holandii do Polski rośnie od pięciu lat z rocznymi podwójnymi stopami wzrostu.

Prawie 300 wystawców z 10 krajów wzięło udział we wspólnych targach w ubiegłym roku. Zagraniczni wystawcy reprezentowali 97 firm. Targi odwiedziło blisko 17 000 gości z 36 krajów, z czego ponad 7500 było specjalistami od handlu – o 7,2% więcej niż wcześniej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here