Brytyjskie centra ogrodnicze z dużymi zyskami

0
310
Kwiaty w Wielkiej Brytanii

Bardzo dobrze ma się na początku roku sprzedaż roślin na Wyspach. Brytyjskie centra ogrodnicze z dużymi zyskami zakończyły miesiąc luty.

Sprzedaż roślin zewnętrznych wzrosła o 61,1% w porównaniu z tym samym miesiącem poprzedniego roku (2018).

Tegoroczne dane o sprzedaży dowodzą, jak bardzo może na to wpłynąć pogoda. W lutym 2018 roku nawiedziła chłodna aura, czego efektem zyski były bardzo nikłe. Teraz pogoda okazała się jednak znacznie łagodniejsza.

Ogrodnicy byli w stanie przygotować swoje działki na sezon. Pracują również nad ciężkim ukształtowaniem krajobrazu, ponieważ sprzedaż wzrosła o 58,79% w porównaniu do ubiegłego roku. Sprzedaż świąteczna wzrosła również o 54,92% w lutym, a sprzedaż mebli i grilla wzrosła o 33,61%. Sprzedaż produktów ogrodniczych wzrosła o 29,66%, sprzedaż nasion i cebul wzrosła o 24,5%, a sprzedaż roślin domowych o 16,96%.

Do tej pory początek roku był bardzo pozytywny. Zarówno sprzedawcy detaliczni, jak i dostawcy będą pamiętać o dużych liczbach, które pojawiły się w ubiegłym roku, kiedy pogoda poprawiła się w maju. Te liczby będą trudne do pokonania.

Raporty BoT GCA są opracowywane przy użyciu rzeczywistych danych o sprzedaży i zawierają aktualne oświadczenie o pozycji handlowej. Są one udostępniane w połowie miesiąca, jak wszystkie centra ogrodnicze przedstawią swoje wyniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here