California Spring Trials już od soboty. Co znajdziemy?

0
311
california spring trials

Targi The California Spring Trials to tygodniowe wydarzenie odbywające się w różnych miejscach w Kalifornii od soboty. Co znajdziemy?

Hodowcy i dostawcy zaprezentują swoje najnowsze odmiany i produkty, w tym m.in.:

Sakata Seed America – Viking XL Red on Chocolate

Seria begonii Viking i Viking XL staje się wielkim sukcesem. Ta seria begonii na każdą pogodę oferuje w sumie dwanaście kolorów, dwa rozmiary i trzy kolory liści: zielony, brązowy i czekoladowy. W rzeczywistości żadna inna seria w tej klasie nie oferuje liścia czekoladowego. W tym roku liście Jumbo Chocolate i dynamiczny, szybko rosnący kolor Viking XL Red on Chocolate zachwyciły sędziów AAS, dzięki czemu stał się zwycięzcą AAS 2019.

Westhoff – Didelta FanciFiller ™ Silver Strand

Nowy rodzaj w branży. Silver Strand ma aksamitnie gładkie, srebrne liście i wyprostowany, nawarstwiający się nawyk, który pozwala dobrze się mieszać w dowolnej kombinacji. Ma wygląd soczysty, ale z dużo szybszym czasem wzrostu, łatwo dopasowując się do każdego schematu produkcyjnego.

HilverdaKooij – Echinacea MOOODZ

Jednym z najważniejszych wydarzeń w Hilverdakooij jest Echinacea MOOODZ. MOOODZ jest inny, ponieważ uprawa obejmuje inną metodę (bez wernalizacji), która wytwarza piękne, pełne rośliny w krótkim czasie (12-13 tygodni) i bez strat. W przeciwieństwie do wielu innych odmian Echinacei, MOOODZ jest rozmnażany za pomocą hodowli tkankowej. Rezultatem jest piękna pełna roślina z wieloma pędami bocznymi. Jest to roślina, która przyciąga wiele motyli i pszczół.

Nir Nursery – Jupiter

„Jupiter” to nowa linia kwiatów woskowych, bardzo różna od zwykłych wosków, ma szerokie kwitnienie końcowe, które daje „objętość” kwiatów na wierzchu. Linia „Jupiter” nadaje się do niesamowitych roślin doniczkowych i kwiatów ciętych. Od tego sezonu producenci zapewniają linię „Jupiter” we wszystkich 3 kolorach przez cały okres kwitnienia.

Plant Source International

Plant Source International (PSI) rozwija genetykę innych hodowców i dostarcza sadzonki nieukorzenione na rynek północnoamerykański i posiada zakłady produkcyjne w Meksyku i USA. W tym roku dodadzą linię hodowców Suntory do swojej listy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here