Dümmen Orange i Kordes Rosen zaczynają współpracę

0
427
Dummen Orange

Dümmen Orange i Kordes Rosen zaczynają współpracę, poprzez rozwój w ogrodzie pokazowym Dümmen Orange Rose w De Kwakel w Holandii.

Porozumienie zostało podpisane przez Philippe’a Veysa, Koena Stigtera, i Görana Basjesa. Od teraz Dummen Orange i Kordes Rosen będą współpracować w Europie, pracując razem w ogrodzie pokazowym Dümmen Orange dla róż ciętych w De Kwakel. Dzięki tej współpracy, klienci mogą wybierać spośród jeszcze szerszej gamy ciętych materiałów różanych, podczas wizyty w ogrodzie wystawowym. Ze względu na elastyczne godziny otwarcia łatwo jest odwiedzić ogród w Hoofdweg 119 w De Kwakel.

Ostatnio najlepiej wycięte odmiany Kordes Rosen i te o dużym potencjale zostały posadzone w części ogrodu pokazowego i rosną naprawdę dobrze. Odwiedzający mogą już zobaczyć młode rośliny, a pierwsze kwiaty spodziewane są w ciągu najbliższych kilku tygodni. Obie firmy zgodziły się, że Kordes Rosen wynajmie część ogrodu wystawowego, a Dümmen Orange zajmie się również propagowaniem odmian Kordes na rynek europejski. Dzięki programowi Greencare Dümmen Orange w De Kwakel, oba przedsiębiorstwa gwarantują wszystkim klientom czysty materiał do sadzenia. Oprócz rozmnażania na miejscu, Kordes Rosen wykorzysta również dostępne laboratorium do testowania materiału wyjściowego.

Koen Stigter, młodszy menedżer ds. produktów Rose z Dümmen Orange, jest bardzo zadowolony z tej nowej współpracy: – Dzięki odmianom Kordes w naszym ogrodzie wystawowym w Holandii, klienci mogą teraz wybierać z jeszcze szerszej gamy odmian, w dowolnym kształcie i kolorze. Łączenie sił w ten sposób stwarza wielkie możliwości i korzyści dla nas jako firm hodowlanych róż – mówi.

John Kordes, dyrektor generalny Kordes Rosen, dodaje: – Dümmen Orange to doskonały wybór, aby zaprezentować odmianę Kordes europejskim hodowcom w najnowocześniejszym obiekcie. Rynek europejski jest dość mały, a ponieważ nasi klienci są również klientami Dümmen Orange, bardziej atrakcyjne jest połączenie najlepszych hodowców pod jednym dachem. Ważna jest dla nas współpraca z Dümmen Orange, ponieważ są oni propagatorem odmian Kordes dla europejskich klientów. Z naszego punktu widzenia Dümmen Orange oferuje najwyższe standardy bezpieczeństwa propagacji dla naszych odmian ciętych róż Kordes – ocenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here