DVFlora ze specjalnym certyfikatem

0
338
Kwiaty DVFlora
fot. DVFlora.com

Jeden z największych importerów i dystrybutorów kwiatów w Stanach Zjednoczonych – DVFlora uzyskał jako pierwszy certyfikat Certified American Grown.

Oznacza to znaczącą zmianę w stosunku do programu koncentrujące się na produkcji rolnej, a obecnie proces ten obejmuje również łańcuch dostaw w branży kwiatowej i powiązane z nią firmy. – Ponad połowa krajowej produkcji, która obecnie bierze udział w programie Certified American Grown, jest w doskonałej pozycji, aby zaoferować naszym partnerom hurtowym, takim jak DVFlora, cenne możliwości marketingowe – wyjaśnia Certified American Grown Administrator Kasey Cronquist.

Od 60 lat DVFlora dostarcza hurtowe kwiaty, kwiatowe materiały i produkty botaniczne profesjonalnym kwiaciarniom detalicznym i projektantom wydarzeń w całym kraju. Firma z siedzibą w Sewell w stanie New Jersey oferuje jedną z największych operacji typu „loose pick” na amerykańskich statkach DVFlora drogą naziemną lub powietrzną z centrali New Jersey, a także z biur w Oxnard w Kalifornii i Miami na Florydzie.

Działanie i systemy DVFlora pozwoliły firmie spełnić standardy certyfikacji i przekazać proces audytu przeprowadzonego przez stronę trzecią, niezbędny do uzyskania statusu Certified American Grown. System ochrony tożsamości DVFlora został poddany audytowi zewnętrznemu i zweryfikowanemu przez Where Food Comes From, aby zagwarantować klientom, że DVFlora może dokładnie segmentować, śledzić i utrzymywać tożsamość marki amerykańskich kwiatów i zieleni od dostawy do klienta.

DVFlora jest pierwszą hurtownią florystyczną w kraju, która zapewnia swoim klientom zewnętrzną gwarancję, że kupowane kwiaty oraz warzywa były uprawiane w Stanach Zjednoczonych – wyjaśnia Cronquist.

Cieszymy się, że możemy współpracować z programem Certified American Grown, aby zaoferować naszym klientom dodatkowe korzyści – powiedział Tim Dewey, wiceprezes DVFlora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here