Dwie hybrydowe rośliny oznaczone Texas Superstars

0
293
Blue Angel

Dwie hybrydowe rośliny altheas – Blue Angel i White Angel – zostały oznaczone najnowszymi Texas Superstars ze względu na cechy, które czynią je najlepszą opcją dla miłośników krajobrazu.

Blue Angel to intensywnie rosnący krzew do małego drzewa o przedłużonym okresie kwitnienia z pięknymi pojedynczymi, niebieskimi i szeroko trąbkowymi kwiatami.

White Angel althea łączy hibiskus z krzewów Diane i Rose-of-Sharon i zapewnia podobne cechy ogrodu, ale ma większy rozmiar końcowy i liczne, czyste, białe kwiaty.

Texas Superstar jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do AgriLife Research, agencji stanowej, która jest częścią Texas A&M University System. Rośliny są oznaczone Texas Superstars przez zarząd Texas Superstar, który składa się z dziewięciu przedstawicieli AgriLife Research, Texas A&M AgriLife Extension Service i Texas Tech University horticulturalists.

Aby zostać uznanym za Texas Superstar, roślina musi być nie tylko piękna, ale także dobrze funkcjonować wśród konsumentów i hodowców w całym stanie. Texas Superstars muszą być łatwe do rozmnażania, co powinno zapewnić, że rośliny będą nie tylko powszechnie dostępne, ale także w rozsądnej cenie.

Obie odmiany oferują twarde, wszechstronne rośliny o niezawodnych i atrakcyjnych kwiatach w sezonie ciepłym. Rosną jak wyprostowane drzewiaste krzewy liściaste lub małe drzewa, a obie odmiany działają najlepiej w pełnym słońcu lub w lekkim popołudniowym cieniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here