Enevis wkracza na rynek chronionych upraw

0
312
LumiGrow

Enevis podpisał umowę na wyłączność dostaw z LumiGrow. Kontrakt umożliwia Enevis wykorzystanie istniejącej bazy i wkracza na rynek chronionych upraw dzięki inteligentnym lampom LED i inne wschodzące rynki ogrodnicze w Australii, Nowej Zelandii i niektórych częściach Azji.

Platforma biznesowa Enevis zawiera umiejętności i wiedzę w zakresie urządzeń elektrycznych, oświetleniowych i informatycznych, a także usługi korporacyjne, wspierające wdrażanie najnowocześniejszych systemów oświetlenia LED, takich jak systemy opracowane przez LumiGrow.

Dyrektor generalny Enevis, Peter Jinks, powiedział: – Inteligentne światła LED do uprawy LumiGrow można instalować w nowych obiektach lub modernizować w istniejących szklarniach, co czyni je idealnym narzędziem dla plantatorów, którzy chcą poprawić swoje uprawy i zwiększyć swoją wydajność. Oświetlenie LumiGrow to przełomowa technologia, która wygeneruje wydajność przemysłu i poprawi marże producentów. Nowa umowa jest naturalnym rozszerzeniem dla Enevis, jeśli chodzi o strategię dywersyfikacji i wykorzystania nowej technologii oświetleniowej i związanego z nią oprogramowania, a zarząd analizuje obecnie swoje opcje w odniesieniu do kapitału obrotowego wymaganego do sfinansowania tej możliwości – mówi.

Rynek australijski i nowozelandzki są logicznym następnym krokiem pod względem naszego rozwoju, biorąc pod uwagę ich rozmiar i potencjał przejścia od tradycyjnych metod ogrodniczych do inteligentniejszych systemów, które stawiają mniej wymagań w środowisku naturalnym. Z niecierpliwością czekamy na silne i produktywne relacje z Enevis, które wyraźnie posiadają doświadczenie, możliwości i wizję wprowadzenia marki i technologii LumiGrow na rynek – mówi dyrektor naczelny LumiGrow -Jay Albere.

Enevis stworzył specjalną firmę pod marką Enegrow, która koncentruje się wyłącznie na chronionych uprawach i innych rynkach ogrodniczych. Ta jednostka biznesowa stworzy kolejne usprawnienia, z trzema odrębnymi jednostkami biznesowymi, wykorzystującymi ustaloną platformę operacyjną ze sprawdzonym zespołem zarządzającym, świadomością biznesową i sieciami, a także zdolnością do oferowania w pełni finansowanych rozwiązań, które pomogą w przejściu na rynek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here