Etiopia rzuca wyzwanie Dubajowi

0
253
Cargo Ethiopia

Największy terminal cargo lotniczego w Afryce funkcjonuje od początku roku. Etiopia rzuca wyzwanie Dubajowi.

Współpraca między niemieckimi markami Unitechnik i AMOVA dała efekt w postaci terminalu cargo lotniczego w Addis Abebie dla należących Ethiopian Airlines.

Obiekt ładunków lotniczych obejmuje 38 000 m², czyli obszar tak duży jak pięć boisk piłkarskich i jest podzielony na chłodnie oraz strefę suchego składowania. W instalacji można przeładować 600 000 ton świeżej żywności i suchych towarów.

Suche towary i świeże produkty, takie jak kawa, mięso, kwiaty, owoce i warzywa są teraz wysyłane na całym świecie z Addis Abeby.

W przestronnym terminalu łatwo psującym się EAL stworzył wystarczającą pojemność do przeładunku świeżych produktów.

Etiopia eksportuje cięte kwiaty i mięso w dużych ilościach. Przyszłość instalacji jest zapewniona, ponieważ została zaprojektowana w celu spełnienia międzynarodowych standardów i gwarantuje nieprzerwany łańcuch chłodniczy dla towarów łatwo psujących się.

Zawiera ultranowoczesną i energooszczędną jednostkę, która zapewnia chłodny kompleks hal o powierzchni 17 000 m².

Chłodzenie całej powierzchni hali od bram po stronie powietrznej do rampy ciężarówki na poboczu gwarantuje zgodność z łańcuchem chłodniczym we wszystkich cyklach procesu. Specjalne chłodnice zapewniają również, że produkty wchodzące do zakładu są chłodzone do docelowej temperatury tak szybko, jak to możliwe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here