Firma Floren’Sud jest już częścią Anecoop

0
284
Goździki

Firma Floren’Sud, zajmująca się projektowaniem i produkcją bukietów kwiatowych, jest już częścią Anecoop, po przejęciu przez grupę za pośrednictwem francuskiego holdingu Mundus Naturalis.

Z rocznym obrotem 6,5 mln euro i ponad 50 pracownikami, większość dostaw surowca pochodzi z Hiszpanii i Francji (o 40% w obu przypadkach).

Włączenie tej firmy do grupy pomaga nam wzmocnić naszą siłę i naszą tożsamość. Razem otwieramy nową ścieżkę, którą jesteśmy przekonani, że będzie bardzo owocna – powiedział prezes Anecoop, Alejandro Monzón.

Plany Anecoop dotyczące Floren’Sud obejmują podwojenie obrotów firmy w ciągu najbliższych 5 lat, poprzez wdrożenie planów reorganizacji, komputeryzacji i dynamizacji lokalnych i hiszpańskich produkcji. Wprowadzi również nowe mechaniczne wyroby cukiernicze i wprowadzi nowe produkty, głównie rośliny domowe. – Ta akwizycja wzmacnia obecność całej grupy na rynku francuskim, oferując partnerom nową możliwość dywersyfikacji, jednocześnie zwiększając lokalne wdrażanie i zwiększając wartość całego łańcucha – mówi prezes Mundus Naturalis, Miguela Abrila.

Jest to długoterminowy projekt, który wpisuje się w nasze zaangażowanie jako firmy, z silnym wdrożeniem wartości społecznej odpowiedzialności biznesu. Szukamy projektów, które uzupełniają naszą działalność, ale naszym celem nie jest rozwój za wszelką cenę, ale praca na rzecz zrównoważonego i harmonijnego rozwoju. Mając to na uwadze, wyznaczyliśmy Henri Thorenta na dyrektora Floren’Sud, ponieważ jest profesjonalistą z dużym doświadczeniem w Anecoop France, który z pewnością wykona to zadanie doskonale – ocenia dyrektor generalny Anecoop France, Jean Luc Anglés.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here