Firma florystyczna z Kolumbii rozszerzyła działalność

0
285
PPC Flexible Packaging

Firma florystyczna z Kolumbii rozszerzyła działalność w Bogocie. Zakład zatrudnia ponad 100 osób.

PPC Flexible Packaging ogłosiła zakończenie budowy nowego zakładu produkcyjnego w Bogocie w Kolumbii. Zakład w Kolumbii zajmie Temkin PPC, oddział PPC Flexible Packaging. Temkin PPC projektuje i produkuje elastyczne opakowania foliowe do świeżych kwiatów i roślin doniczkowych, w tym rękawy, prześcieradła, pokrowce na doniczki i kilofy.

Firma zbudowała zakład produkcyjny o powierzchni blisko dwóch akrów w Bogocie w Kolumbii. Nowy budynek pozwoli Temkin PPC na zwiększenie pojemności i usprawnienie wszystkich procesów. Większy zakład ułatwi większe zamówienia w połączeniu z szybszym czasem realizacji. Wyższa sprawność elektryczna spowoduje zaawansowane oświetlenie i zmniejszy emisję CO2. Fabryka będzie również wyposażona w drzwi o wysokości dokowania, co ułatwi transport. Nowa struktura zastępuje dawny budynek i znacznie poprawi wszystkie działania dzięki zwiększonemu rozmiarowi i innowacyjnym funkcjom. Do nowego zakładu zostanie dodany komponent Showroom. Klienci mogą odwiedzić lokalizację i zobaczyć najnowsze kolekcje i nowe produkty.

Noam Temkin, wiceprezes ds. sprzedaży kwiatów, mówi: – Postanowiliśmy stworzyć przestrzeń, która zaspokoiłaby nasze bezpośrednie potrzeby w zakresie ekspansji, a także pozwoliłaby nam dalej rozwijać działalność w Kolumbii. Jesteśmy podekscytowani wynikami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here