Firmy rozwiną technologię nanobubble w ogrodnictwie

0
277
Nanobubble

Firmy Moleaer oraz PB Tec zawarły umowę dystrybucyjną i rozwiną technologię nanobubble w ogrodnictwie. To zaawansowane rozwiązania do uzdatniania wody dla obiektów uprawowych.

PB Tec opracowuje innowacyjne i zaawansowane rozwiązania ogrodnicze w dziedzinie elektrotechniki, oświetlenia, inżynierii wodnej i automatyzacji w połączeniu z usługami od projektowania po instalację. Lata doświadczeń ugruntowały ich filozofię promowania i wdrażania najnowocześniejszych technologii w szklarniach, aby zmaksymalizować wydajność. Dzięki dodaniu innowacyjnej technologii nanocząstek Moleaera, PB Tec rozszerza swoją ofertę technologiczną o zaawansowane rozwiązania do uzdatniania wody dla obiektów uprawowych.

Moleaer nadal rozszerza zasięg globalnego klienta poprzez sieć naszych partnerów – powiedział Michiel de Jong, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Europie. – Hodowcy poszukują technologii nowej generacji, aby umożliwić im bardziej efektywne wykorzystanie wody i zwiększenie wydajności w szklarniach. Dzięki współpracy z PB Tec i dzięki ich wiedzy specjalistycznej, Moleaer może dotrzeć do większej liczby plantatorów i pomóc im przezwyciężyć wyzwania związane z nawadnianiem – dodaje.

Koen Brabander, dyrektor handlowy PB Tec dodaje: – Tlen ma kluczowe znaczenie dla produkcji roślinnej. Przez lata nauczyliśmy się, że niski poziom tlenu w podłożu jest naprawdę czynnikiem ograniczającym wzrost roślin, a Moleaer oferuje pierwszą i najbardziej wydajną technologię do rozwiązania tego wyzwania – mówi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here