Firmy z USA i Tajlandii nawiązały współpracę

0
276
nagietki

Firmy z USA i Tajlandii nawiązały współpracę w zakresie produkcji kwiatów. Pozwoli to przede wszystkim na większy rozwój m.in. nagietków.

AGA Agro, hodowca, producent i dystrybutor nagietków girlandowych w południowej i południowo-wschodniej Azji, a także dystrybutor ozdobnych i ciętych nasion kwiatów i korków w całym regionie, nawiązał współpracę z firmą Ball Horticultural Company. Partnerstwo zapewni AGA dostęp do szerokiej oferty kwiaciarskiej firmy Ball i doprowadzi do rozszerzenia asortymentu produktów, w tym wejścia do nowych kategorii produktów, takich jak rośliny kwitnące w pomieszczeniach i odmiany wegetatywnego kwiatu.

Ponadto partnerstwo zaowocuje szybkim rozwojem nowej genetyki nagietka wianek dla regionu, łącząc istniejącą hodowlę AGA ze zdolnością Ball do zastosowania zaawansowanej technologii hodowlanej w tej ważnej kategorii produktów. – AGA to młoda firma, która szybko się rozrosła dzięki nagietkowi girlandowemu, kwiatom ozdobnym i nasionom kwiatów ciętych – mówi Soraya Jaranyanon, założycielka i dyrektor zarządzająca AGA. – Mój zespół jest najlepszy w tym, co robią. Współpracując z firmą Ball, będziemy w stanie spełnić nasz cel stania się wiodącym dostawcą różnorodnych produktów roślin kwiatowych w całym regionie.

Cieszymy się, że możemy stać się udziałowcem AGA i współpracować z Sorayą i zespołem AGA – mówi Jason Hough, prezes Ball Region Azji i Pacyfiku. – Kwiaty odgrywają szczególną rolę w życiu ludzi w tym regionie. Niezależnie od tego, czy są to nagietki, które mają znaczące znaczenie kulturowe, czy wspaniałe krajobrazy kolorów w wielu miastach, AGA i Ball łączą misję, aby wystawić więcej z 2,4 miliarda ludzi w regionie cudom kwiatów i wartości, jaką przynoszą do życia ludzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here