GardenGenetics rozszerza dostępność dalii

0
353
Dahlightful

GardenGenetics rozszerza dostępność dalii Dahlightful w celu zaspokojenia popytu na rynku roślin nasiennych należących do rodziny astrowatych.

GardenGenetics rozszerza dostępność dalii i ponownie wprowadziło na rynek markę Dahlightful Dahlia. To kompaktowe hodowle, o wspaniałych kwiatach wyrastających z głębokich liści czekolady i wyjątkowej tolerancji na większość szczepów mączniaka prawdziwego, które są obecnie szeroko dostępne jako sadzonki nieukorzenione i ukorzenione.

Konsumenci kochają Dahlightful dalie, ponieważ mogą cieszyć się wspaniałymi kwiatami przez całe lato. Rośliny kwitną od późnej wiosny do jesieni, na tle ciemnych liści o jasnych barwach, zachowując zwarty, gęsty nawyk rosnący – mówi Rick Grazzini, właściciel G2. – Detaliści, a co za tym idzie, hodowcy mogą skorzystać z bogatych, tonowanych w klejnoty kolorów kwiatów. Ponowne uruchomienie oferuje więcej możliwości niż kiedykolwiek dla wszystkich części rynku, aby wykorzystać przełomową genetykę – dodaje.

W przeciwieństwie do niektórych dalii, seria Dahlightful produkuje wspaniałe kwiaty od początku do końca sezonu. Wszystkie pięć spotykanych kolorów Dahlightful jest przystosowanych do wzrostu niemal wszędzie w USA i Kanadzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here