Hodowla kwiatów z USA korzysta na lokalizacji firmy

0
274
S&RFarms

Firma S & R Farms – hodowla kwiatów korzysta na swojej świetnej lokalizacji, dzięki czemu nie musi koncentrować się na marketingu i promocji swoich produktów.

Położona w centrum New Jersey w Allentown, tuż przy New Jersey Turnpike, certyfikowana hodowla kwiatów American Grown o powierzchni 350 akrów, leży w cieniu jednych z najbardziej zurbanizowanych krajobrazów na Ziemi. Nowy Jork jest godzinę drogi na północ, a Filadelfia jest pół godziny na południe.

Blisko miast

Bliskość głównych skupisk ludności na wschodnim wybrzeżu przekłada się również na wielu potencjalnych klientów w pobliżu. Jego lokalizacja sprawia, że ​​marketing S & R Farms ma niski priorytet. Nie ma strony internetowej i ma niewielką obecność w mediach społecznościowych. Popyt na kwiaty jest jednak silny. – Zapotrzebowanie nigdy się nie kończy – powiedział Nick Ricci.

S & R to operacja rodzinna z udziałem Ricci, jego żony, ojczyma i teścia, z pomocą załogi pracowników sezonowych. Razem zbierają około 50 odmian kwiatów na 350 akrach. Słoneczniki mają najwięcej miejsca z około 60 akrami, a następnie piwonie na około 20 akrach.

Sieć hurtowników

S & R sprzedaje swoje kwiaty za pośrednictwem sieci hurtowników i pośredników, którzy zbierają bukiety dla supermarketów. Opiera się również na grupie niezależnych sprzedawców, którzy dostarczają kwiaty do małych sklepów typu delikatesowego w Nowym Jorku.

S & R Farms działalność zaczęło od piwonii i stopniowo były dodawane kolejne odmiany. – Rozwijamy się każdego roku – mówi Ricci.

Przyszły wzrost może obejmować sprzedaż kwiatów bezpośrednio do konsumentów w gospodarstwie. Wielu okolicznych hodowców produktów przyjęło agroturystykę, aby zwiększyć zyski. Ricci rozważa również sprzedaż piwonii przez internet. Na razie uzyskanie certyfikatu American Grown jest jednym ze sposobów wspierania biznesu. Ricci powiedział, że kontynuował certyfikację na prośbę kilku hurtowników, którzy chcieli promować swoją ofertę jako amerykańscy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here