Holenderscy studenci ukończyli kurs

0
324
HAS

Holenderscy studenci nowej generacji ukończyli kurs zorganizowany przez Dümmen Orange i HAS University of Applied Sciences (HAS Hogeschool). To unikalny program dla specjalistów rolnych z Dümmen Orange.

Celem tego programu jest szkolenie talentów i kierowników produkcji z lokalizacji na całym świecie. Niedawno druga grupa uczniów zdała egzamin i otrzymała certyfikaty.

W ciągu trzech tygodni grupa 12 kierowników produkcji z lokalizacji na całym świecie została przeszkolona w rozwijaniu wiedzy i umiejętności w dziedzinie fizjologii roślin i nawożenia. Nauczyli się znajdować przyczyny, eksperymentować z rozwiązaniami, współpracować i zdobywać więcej wiedzy teoretycznej na temat uprawy roślin. W ramach programu odwiedzili również klientów w Holandii i Niemczech. Moises Cadenas, Kierownik Farmy w Gwatemali, mówi: – Ten kurs był doskonałą okazją do sprawdzenia mojej obecnej wiedzy i zdobycia nowej wiedzy w tym samym czasie. Kurs był bardzo aktualny i wiele się nauczyłem, podchodząc do naszej pracy z różnych perspektyw. Spotkanie z kolegami z całego świata było świetne, co z pewnością pomoże nam lepiej współpracować!

Program jest inicjowany i tworzony przez Berta Kuypera (Doradca ds. operacji w Afryce Wschodniej z Dümmen Orange). Bert jest dumny z wyników: – Moją ambicją jest pomóc naszym plantatorom w ich rozwoju osobistym i zawodowym. Produkujemy produkty dobrej jakości i musimy lepiej rozumieć zapobieganie i rozwiązywanie możliwych problemów. Inwestowanie w nasz przyszły talent i zarządzanie czyni naszą działalność bardziej zrównoważoną. Dobrze było zobaczyć, jak wszyscy uczestnicy nauczyli się wiele o funkcjonowaniu roślin. Będą mogli zastosować tę wiedzę w swojej codziennej pracy, co doprowadzi do zwiększenia produkcji i jakości naszych produktów. Jestem pod wrażeniem sposobu, w jaki zdobywają wiedzę i jak pozytywnie wpływają na nasze działania już w gospodarstwach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here