Innowacyjne projekty napędzają rynek w ogrodnictwie

0
304
ogrodnictwo

T.O. Plastics prezentuje branży ogrodniczej swoje nowe produkty, które pojawiają się w związku z potrzebą coraz większe automatyzacji produkcji.

Branża ogrodnicza bardzo dobrze zna nasz katalog produktów, w którym ludzie mogą zamówić naszą standardową linię produktów – powiedziała Amber Laudenbach, kierownik ds. marketingu w firmie T.O. Plastics. – Oferujemy również usługi niestandardowe, aby spełnić specyficzne potrzeby klientów dotyczące kontenerów.

Centrum projektowania klienta obejmuje fazę odkrywania, projektowania, testowania i produkcji. Faza projektowania i odkrywania może obejmować warsztaty na miejscu lub spotkania z inżynierami T.O. Plastics w celu ustalenia specyficznych potrzeb klienta, a także liczby wymaganych jednostek i daty uruchomienia. Sprawdzą również, w jaki sposób nowy produkt będzie pasował do ogólnego procesu produkcyjnego klienta, aby sprawdzić, czy można uzyskać jakiekolwiek korzyści lub usprawnienia. – Mamy zasoby, aby ich pomysł na produkt ożył i zbadał pomysły na to, jak stworzyć najbardziej czasowe i ekonomiczne rozwiązanie – powiedziała Laudenbach.

Większa automatyzacja

2 kwartał termoformowania , 5.5 ”Innowacyjny system uprawy” jest przykładem pomysłu klienta, który T.O. Plastics sprzedał szerszej publiczności, powiedział Laudenbach. Klient pierwotnie chciał mieć trwałą tacę do wykorzystania w swoim systemie automatyzacji, więc ten produkt jest również przykładem rosnącego zainteresowania branży automatyzacją. Potrzeba większej automatyzacji jest jednym z najczęściej spotykanych problemów w tworzywach sztucznych.

Po nawiązaniu współpracy z klientem, T.O. Plastics zapewnia prototyp do celów testowych i kontynuuje współpracę z klientem, aby zapewnić, że produkt końcowy spełni jego potrzeby. W tym momencie projekt przechodzi do produkcji i jest wdrażany dla klienta i szerszego rynku ogrodniczego.

Rynki rozwijające się

T.O. Plastics wdraża również swoją istniejącą linię produktów, aby zaspokoić specyficzne potrzeby rynków konopi i mikrozaprysku.

Mamy tradycyjne pochodzenie na rynkach ogrodniczych i rolniczych, które dobrze pasują do potrzeb tej szybko rozwijającej się branży – powiedział Noel Yan, południowo-zachodni kierownik regionalny T.O. Plastics.

„Microgreens”

Do produktów z tworzyw sztucznych, które dobrze pasują do rynków marihuany, konopi i mikrogranulatów, należą kwadratowe doniczki i korytka z wtyczkami, w szczególności korki z wtyczkami gwiazdowymi i korki wtykowe SureRoots®. – Nasze tace pomagają w szybszej i bardziej niezawodnej propagacji – powiedziała Laudenbach. – Otwory wentylacyjne umożliwiają przepływ powietrza wewnątrz czaszy rośliny, co pomaga zapobiegać chorobom, utrzymywać spójność temperatury i wilgotności w mikroklimatach między komórkami i ogólnie zwiększać wzrost roślin. Produkty zapewniają niezbędny drenaż w celu zmniejszenia wilgoci i zagrożenia chorobami, przy jednoczesnym utrzymaniu niezbędnej ilości wody do wzrostu korzeni. I nie wysuszają korzeni – dodaje. Wspierają także nawyk wzrostu korzeni w dół, który pozwala roślinom szybciej się wykorzenić.

Ściany w kształcie litery V między komórkami roślinnymi w gwiaździstych tacach T.O. Plastics zapewniają również użyteczne korzyści dla rynków konopi i mikrogranulatów – informuje Yan. – Kształt ścian umożliwia przesadzanie roślin z mniejszym uszkodzeniem korzeni. Ponieważ jest mniej degradacji, produkty poprawiają wskaźnik powodzenia przeszczepu, zwiększają plony po przeszczepie i skracają czas zbiorów. Szybszy rozwój upraw jest ważny dla plantatorów, ponieważ oznacza mniej pracy i mniej substancji chemicznych jest potrzebnych do wprowadzenia roślin na rynek – kończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here