Inspirująca mini-sukienka kwiatowa

0
361
Sukienka kwiatowa

Artystka kwiatowa Andrea K. Grist stworzyła figlarną mini-sukienkę, z osobowością lasu, łąki i prerii, z roślinami pochodzącymi z Little Green Garden (USA).

Zainspirowały mnie rodzime rośliny i trawy, które rosną w okolicach farm kwiatowych w Missouri i Kansas – mówi. – Chciałam bardzo ekologicznego wyglądu, który byłby młodzieńczy dla wieku i wielkości naszego modelu. Określam to spojrzenie jako poczucie niewinności i silną pewność siebie – dodaje.

Beth i Joel Fortin z Little Green Garden zebrali wszystkie składniki z ich gospodarstwa, w tym kwiaty, trawy, strąki i wiecznie zielone rośliny. Rozległe tereny lokalizacji obejmują wysokie łąki i zadrzewione szlaki konne, odzwierciedlające florę tego regionu.

Użyłam filcu na podstawę kwiatowego gorsetu i spódnicy. Początkowo myślałam, że mogę użyć kleju w sprayu do przyczepienia zieleni, ale skończyło się na użyciu zimnego kleju Oasis – małych kawałków spirei i cedru – wyjaśnia.

Po założeniu zieleń stała się neutralnym „gruntem” dla botanicznej tkaniny Andrei. „Druk” został stworzony poprzez dodanie kwiatów sezonu. Andrea zachęciła swoich przyjaciół hodowców z Little Green Garden do przywiezienia tego, co kochają i co chcą zaprezentować. – To była kompletna niespodzianka – śmieje się Andrea, która dodała: – Moja strategia polegała na umieszczaniu kwiatów wszędzie tam, gdzie była dziura w zieleni, gdzie widać filc – mówi.

Wyszły gotowe filcowe panele, zabezpieczone klipsami do sukni i smukłym pasem. Faliste, płynne włosy, bujna korona kwiatów i kolorowe, ciągnące się wstążki dopełniają wyglądu „yule sprite”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here