Pomysły na jesienne wieńce na drzwi – cz. 1

2
659
Jesienny wieniec

Sezonowe ozdoby pojawiają się o każdej porze roku. Zobaczcie, jak pięknie mogą wyglądać jesienne wieńce dekoracyjne na drzwi!

Ozdabianie domów, biur, restauracji, czy innych lokali, może być bardzo przyjemne. Każda pora roku ukazuje inne kolory, dlatego również nasz dom może się dzieci temu sezonowo zmieniać!

Połączenie gałązek, liści, kasztanów, traw, trzciny i innych elementów jesieni może sprawić, że ten czas upłynie nam bardzo pozytywnie. Co jest potrzebne, aby zrealizować pomysł?

Najczęściej potrzebujemy do tego wieniec z wikliny, który w zależności od chęci oraz potrzeb, możemy wykonać samemu, albo po prostu kupić. Przydatne w formowaniu może okazać się posiadanie pistoletu z klejem silikonowym, drucików z różną długością i grubością, a także nitki, włóczki, czy nożyczki. Prócz żywych części natury, do wieńca dodajemy np. sztuczne kwiaty, styropianowe jabłuszka, kulki itp.

Im więcej dodatków zostanie umieszczonych, tym efekty będą bardziej okazałe! Wieńce już nie tylko muszą być związane ze świętami Bożego Narodzenia. Prezentujemy pierwszą część galerii z różnymi kompozycjami.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here