Kylie Minogue rozdała róże na festiwalu w Glastonbury

0
336
Kylie Minogue

Podczas występu na festiwalu Glastonbury, Kylie Minogue rozdała publiczności 1500 czerwonych róż. Miała w tym miejscu wystąpić niemal 15 lat temu.

Gwiazda popu zwróciła się bezpośrednio do LM Flower Fashion Productions z prośbą o uświetnienie wyjątkowych chwil czerwonymi różami podczas jej występu.

Piosenka „Where The Wild Roses Grow”, którą Kylie śpiewała podczas występu Glastonbury, stała się wyjątkowa ze względu na setki czerwonych róż z Aleia Roses, które piosenkarka rozdała publiczności, aby podziękować im za wsparcie i symbolicznie przekazać miłość . Organizacja całej akcji stała po stronie LM Flower Fashion Productions. Występ na Glastonbury Festival był również wyjątkowy pod tym względem, że Minogue po raz pierwszy miała zaprezentować się już w 2005 roku, ale w międzyczasie dowiedziała się, że cierpi na raka piersi i odwołała koncert. – Minęło czternaście lat, odkąd miałam występować w Glastonbury – mówi Kylie. – W międzyczasie wiele się wydarzyło. Nie mogłam się doczekać, aby znów was wszystkich zobaczyć i podzielić się z Wami moim specjalnym show – dodała.

Dla LM Flower Fashion Productions realizacja czerwonych róż dla piosenkarki była kolejną współpracą ze światową gwiazdą. W 2012 roku LM Flower Fashion Productions, wraz z Jeffem Leathamem, byli odpowiedzialni za holenderskie kwiaty podczas premiery książki Kylie „Fashion” w Harrods, z okazji jej 25-lecia. Następnie LM Flower Fashion stylizował kwiaty na różne sesje zdjęciowe. W 2014 roku firma dostarczyła kwiaty, które można zobaczyć w teledysku „Sleepwalker”. Nazwa LM Flower Fashion Productions była również często wspominana podczas koncertów światowej trasy Kylie – „Kiss Me Once”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here