LetsGrow.com i Gearbox przetwarzają dane

0
308
Szklarnia

Uprawa oparta na danych, znana również jako Data Driven Growing, jest powszechną koncepcją. W jaki sposób plantatorzy szklarni mogą to wykorzystać? LetsGrow.com i Gearbox umożliwiają przetworzenie danych.

LetsGrow.com i Gearbox Innovations współpracują ze sobą, aby wesprzeć hodowców. LetsGrow.com łączy fizjologię roślin i sztuczną inteligencję (AI) jako podstawę inteligentnych rozwiązań. Gdy ta wiedza zostanie zebrana razem z analizą obrazu i wiedzą na temat Gearbox AI, skutkuje to nowymi spostrzeżeniami dla Ciebie jako hodowcy. – Łącząc obrazy i dane w inteligentny sposób, powstają nowe spostrzeżenia na temat tego, jak rośliny reagują na okoliczności. Reagując na to, hodowcy mogą uzyskać lepsze wyniki plonów – powiedział Peter Hendriks, dyrektor zarządzający LetsGrow.com.

Gearbox dostarcza wysokiej jakości kamery i czujniki oraz tworzy inteligentne oprogramowanie, które automatycznie monitoruje wzrost i jakość roślin i owoców lub kwiatów. Ponadto firma może zautomatyzować operacje wynikowe (uprawy). Dane generowane przez produkty Gearbox (GearSense i GearVision) są widoczne w LetsGrow.com.

Ponieważ LetsGrow.com ujawnia wiele źródeł danych w przedszkolach, hodowcy mają możliwość uwidocznienia tej analizy obrazu i danych czujnika we własnym pulpicie nawigacyjnym, oprócz danych z komputera klimatycznego. Ta deska rozdzielcza jest całkowicie dostosowana do potrzeb indywidualnego hodowcy. Oprócz wyświetlania danych możliwe jest analizowanie danych w MyLetsGrow. Na przykład możliwe jest przeanalizowanie wpływu dodatkowego światła na wzrost plonu. Ponadto można przeprowadzić bardziej dogłębną analizę, w tym poziom stresu upraw. Analitycy danych LetsGrow.com są gotowi, aby użytkownicy mogli się w to zagłębić.

Podobnie jak LetsGrow.com, Gearbox rozwija się także na arenie międzynarodowej. Gearbox dostarcza produkty zarówno na arenie międzynarodowej, jak i krajowej, głównie hodowcom. Skrzynia biegów pomaga hodowcom w dostarczaniu większej ilości informacji i optymalizacji procesu uprawy. Gearbox automatyzuje również monitorowanie i analizę narządów roślin, takich jak indeks powierzchni liści (LAI) itp. Przekładnia ocenia jakość i rozwój, aby zoptymalizować proces uprawy, zaoszczędzić koszty i zwiększyć jakość produktu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here