Mała maszyna do Twojej szklarni

0
323
Tizona

Wdrożenie zabiegów w szklarniach może być trudne ze względu na wąskie korytarze i często ograniczoną dostępną przestrzeń manewrową. Jest na to sposób!

Na rynku została wprowadzona nowa kompaktowa maszyna, umożliwiająca operatorowi wykonywanie bardzo wąskich zakrętów.

Jedną z najważniejszych cech Tizona 35, opracowaną przez hiszpańską firmę Carretillas Amate, jest to, że przednia i tylna konstrukcja są połączone za pomocą mechanizmu zawiasowego, a także zapewnia pomoc w sterowaniu manewrowaniem dla sprzętu trakcyjnego. Tizona 35 jest wyposażona w silnik wysokoprężny o mocy 18,5 kW i 40-litrową dyszę o pojemności 50 litrów.

Maszyna ma ruchomą grupę trakcyjną, do której można przymocować różne akcesoria, aby wykonywać różne zadania wzdłuż wąskich korytarzy między rzędami roślin. Tizona 35 składa się z przedniej konstrukcji z silnikiem i mechanizmami operacyjnymi oraz tylnej, która oprócz zbiornika o pojemności 500 litrów posiada wyposażenie do zabiegów fitosanitarnych (składające się z pionowych lub poziomych rur lub atomizera) lub prowizji, w zależności od zamierzonego zastosowania.

Doświadczenie w produkcji maszyn

Oferujemy ponad 25-letnie doświadczenie w produkcji i montażu urządzeń do szklarni, a z biegiem lat nasza firma dostosowała się do zmieniających się potrzeb naszych klientów, dlatego zmieniliśmy nasze projekty na lepsze wyposażenie, które zapewnia również łatwiejszą pracę w szklarni – mówi José Antonio López, z działu inżynierii w Carretillas Amata. – Nasza szeroka i wydajna oferta produktów może pomóc rozwiązać każdą sytuację lub niedogodności, dzięki naszej pracy w dziedzinie badań i rozwoju – dodaje.

Amata odpowiada za każdy etap procesu, od projektu konstrukcji po montaż. Ponadto firma posiada serwis posprzedażowy, który rozwiązuje wszelkie problemy. – Dzięki naszej filozofii osiągamy satysfakcję klienta, ponieważ monitorujemy każdą część procesu bezpośrednio i nieprzerwanie Wszystkie nasze maszyny są wytwarzane zgodnie z rygorystycznymi procedurami jakości i są zgodne z obowiązującymi dyrektywami europejskimi. Nasze doświadczenie, know-how i uznanie naszych klientów w różnych krajach, takich jak Hiszpania, Meksyk, Francja i Egipt zapewniają, że pozostajemy wiodącą firmą w zakresie projektowania i produkcji sprzętu rolniczego – kończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here