Mistrzostwa Rosji profesjonalnych florystów

0
312
Russian Flowers Expo

Co roku najważniejszym wydarzeniem na wschodzie Europy są Mistrzostwa Rosji wśród profesjonalnych florystów, odbywające się podczas międzynarodowych targów „FlowersExpo”.

W dniach 10-11 września zorganizowana zostanie już dwudziesta edycja.

Dla profesjonalistów bardzo ważne jest, aby tak znaczące wydarzenie, które otwiera drogę do szczytów doskonałości w tym kreatywnym i pięknym zawodzie, odbywa się dokładnie w ramach wystaw FlowersExpo, która zyskała uznanie nie tylko w Rosji, ale i na świecie. Dla projektantów kwiatów rosyjskie profesjonalne mistrzostwa florystyczne są skuteczną szkołą i miejscem intensywnej komunikacji z kolegami.

Zasady mistrzostw, jak również system oceny prac uczestników, są ustalane zgodnie z zasadami Międzynarodowej Organizacji Florystów Florint. National Guild of Florists jest jedyną organizacją, która ma prawo reprezentować uczestników z Rosji w najbardziej prestiżowych europejskich konkursach zawodowych „Europecup” i „Eurofleurs”.

Rosyjscy floryści zdobyli wielki prestiż i uznanie w Europie i na świecie. Wśród nich jest słynna projektantka Natalia Zhizhko. Wszystko zaczęło się od tego, że w 2009 roku zdobyła tytuł Championa Rosji w dziedzinie florystyki, a w 2011 roku mistrzostwo Europy. Teraz podczas Międzynarodowych Mistrzostw Świata w Filadelfii w USA wywalczyła drugie miejsce.

Zwycięzcy i laureaci konkursów kwalifikacyjnych, zawartych w systemie profesjonalnych zawodów National Guild of Florists, w tym także kwiaciarnie, są zaproszeni do udziału w mistrzostwach. Rosyjski Florist Cup’2019 dla każdego uczestnika to praca, w której osiąga się nowe pułapy profesjonalizmu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here