Najdroższy bukiet kwiatów na świecie!

0
722
Najdroższy bukiet świata
fot. Endura Roses

Bukiet kwiatów z różą zakonserwowaną w 24-karatowym złocie prawdopodobnie może być najdroższym na świecie.

Kwiaty posiadają dwa diamenty i błyszczą się diamentowanym pyłem.

Kiedy nadchodzi jakaś wyjątkowa okazja, musisz wpaść na specjalny pomysł. Ludzie zwykle planują domowe obiady, kupują czekoladki, czy organizacją kolację w drogiej restauracji. Większość nie planuje jednak wyjść i wydać 26 tysięcy dolarów na aranżację kwiatów.

Tak – 26 tysięcy. Endura Roses – sklep zajmujący się aranżacją w Wielkiej Brytanii, ma w sprzedaży bukiet wzorowany na kształcie diamentu Cullinan, który jest również nazwą aranżacji kwiatostanu, a pakiet cenowy jest podzielony na kilka poziomów. Najdroższy nazwany został Bukietem Świata.

Opisany jako wysoki las róż, układ Cullinan posiada również imponujące elementy schowane wewnątrz. Zawieszone w szkle al’a Beauty and the Beast to dwie splecione róże w kształcie serca, które mają uosabiać istotę miłości (a może tylko gruby portfel) i dwa rzadkie diamenty Callinan, ponieważ oczywiste jest, że kwiaty nigdy nie wystarczą.

Kwiatowa wieża zawiera także róże zakonserwowane w 24-karatowym złocie, rzadkie róże sprowadzone z Ekwadoru, róże w kształcie serc, a na dodatek wszystkie obsypuje się błyszczącym diamentowym pyłem.

Jedynym darmowym dodatkiem jest pudełko, które można wygenerować według własnym upodobań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here