Nowa chryzantema: Pina Colada

0
476
Pina Colada

Międzynarodowy hodowca i propagator Dümmen Orange prezentuje nową markę: Pina Colada. Chryzantema ta jest mocna, świeża i tej samej jakości przez cały rok.

Ostatnie trzy lata spędziliśmy na doskonaleniu tej chryzantemy, a nasza ciężka praca opłaciła się. Najlepsze chryzantemy pochodzą z Holandii. To nie jest tajemnica, a Pina Colada naprawdę wyróżnia się z tłumu – mówi Roy van Kester, specjalista ds. marketingu Dümmen Orange.

Pina Colada to biały kwiat z zielonym środkiem. Ma wiele kwiatów na jednej łodydze.

Mocny, świeży wygląd

Unikalne cechy Pina Colady, takie jak odporność na białą rdzę, pozwalają na dobrą jakość po zbiorach. Pina Colada podróżuje wygląda promieniująco po długiej podróży, ponieważ jej lekko wyprostowane kwiaty chronią ligulaty przed siniakami w pudełku. Van Kester: – Po tygodniu spędzonym w wazonie Pina Colada wygląda jeszcze bardziej świeżo niż w dniu, w którym została kupiona – jest to możliwe. W pełni chryzantema dekoracyjna ma żywotność co najmniej 21 dni. Kwiaty na łodygach ważą 100 gramów, są dostępne przez cały rok i zachowują swoje świeże zielone centrum nawet latem.

Kapitan chryzantem

Peter Laurman, menedżer produktu w Dümmen Orange, chwali świeżość Pina Colady. – To z pewnością kwiat o niekończących się celach, a profesjonaliści mogą go używać w dowolnym miejscu i czasie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nowy „kapitan chryzantem” jest w kolorze białym i żółtym, chociaż na razie nacisk kładzie się na biel.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here