Nowa opcja oświetlenia dla plantatorów

0
274
szklarnia

Green Image ogłasza wprowadzenie produktów oświetleniowych LED, zoptymalizowanych pod kątem ogrodnictwa. To nowa opcja oświetlenia dla plantatorów.

Diody LED są przeznaczone do tradycyjnych zastosowań ogrodniczych, wysokiej jakości licencjonowanej profesjonalnej produkcji marihuany medycznej oraz rynków niszowych między tradycyjnymi rynkami a wysokowartościowymi rynkami MMJ. Te niszowe rynki obejmowałyby naukowców, hodowców i propagatorów zaangażowanych w CEA, dużą objętość, wielopoziomową uprawę w pomieszczeniach i hodowców, którzy rozumieją oszczędności pracy i energii możliwe przy wysokiej wartości wielopoziomowej uprawy z selektywnymi i skutecznymi widmami LED.

Produkty firmy są produkowane na zamówienie w biurze o powierzchni 30 000 stóp kwadratowych w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie i zakładach produkcyjnych za granicą. Korzystają z komponentów pochodzących od światowych dostawców markowych produktów, z pełnym wsparciem technicznym ze swojej bezpiecznej lokalizacji w Burnaby. Mogą produkować niestandardowe produkty dla hodowcy, który dokładnie wie, czego potrzebują do swojego rosnącego zastosowania.

Najnowsze kontrolery z Wi-Fi do łatwego sterowania widmem, kontrolki przyciemniania i inteligentne zarządzanie telefonem, są dostępne z określonymi modelami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here