Nowe centrum maszyn ogrodniczych w Niemczech

0
336
Mayer Customer Center

Branża zyska wkrótce nowe centrum maszyn ogrodniczych Mayer Customer Center West, które powstanie w zachodnich Niemczech, na Dolnym Renie.

Jeden z najbardziej znanych i ważnych obszarów ogrodniczych na świecie znajduje się na Dolnym Renie w Niemczech. Na obszarze zaledwie kilku kilometrów kwadratowych można obecnie znaleźć wiele nowoczesnych dużych firm, które osiągnęły wysoki stopień automatyzacji i produkują niemal na skalę przemysłową. Wiele z tych firm od dziesięcioleci korzysta z rozwiązań automatyki Mayera. Mayer chce podziękować za tę lojalność i zbliżyć się do naszych klientów i partnerów w przyszłości.

1 września zostanie otwarty nowy Mayer Customer Center West w Kevelaer, który zaopatrzy zachodnią część Niemiec w usługi i części zamienne; z przeszkolonym personelem i nowym kierownictwem. Nacisk zostanie położony na szybki czas reakcji i krótkie odległości w przypadku awarii, uruchomienia nowych maszyn i regularnej konserwacji. Aby było to możliwe, w Kevelaer powstanie nie tylko szeroki zespół serwisowy, ale dodatkowo będzie przechowywany duży zapas części zamiennych do wszystkich odpowiednich maszyn. Ponadto w nowej stacji obsługi będzie dostępnych kilka nowych i używanych maszyn, aby nic nie stało na przeszkodzie optymalnej dostawie.

Podobnie jak w innych centrach klientów na północy, wschodzie i południu, ich klienci będą również zaopatrywani wyłącznie w oryginalne części w Mayer Customer Center West. W ten klient może mieć pewność, że zawsze otrzyma dopasowane części zamienne, które gwarantują optymalne działanie maszyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here