Nowe linie lotnicze do transportu kwiatów

0
391
Alaska Air

CalFlowers oraz Alaska Air Cargo w ostatnim czasie połączyły siły, aby zapewnić w USA nowy program transportu lotniczego, zaprojektowanego specjalnie dla kwiatów.

Hurtownicy oraz spedytorzy w całym kraju szukają usług komercyjnych przewoźników lotniczych, dlatego to dla nich dobra informacja.

Nowa ekskluzywna oferta Alaska Air Cargo pozwala spedytorom na wysyłanie produktów do San Diego, Los Angeles lub San Francisco, a także na Hawaje. Ta usługa priorytet, co oznacza, że przesyłki można zarezerwować na określony loty bez dodatkowych opłat. Oznacza to, że oprócz podatków i opłaty za kontrolę bezpieczeństwa, nie ma żadnych innych opłat.

Doświadczenie Alaska Air Cargo w obsłudze towarów łatwo psujących się to kolejny plus dla tego programu. Jest największym przewoźnikiem świeżych ryb na Pacyfiku i posiada procesy, które pomagają w prawidłowym postępowaniu z produktami takimi jak kwiaty. Aby sprawdzić, czy Alaska Air Cargo obsługuje dane miejsce w pobliżu, zainteresowani mogą sprawdzić na stronie internetowe www.alaskacargo.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here