Nowe trendy w wystroju domu w 2019 roku

0
404
Trendy w 2019 roku
fot. Tele Flora

Każdy rok przynosi zmiany i kolejne inspiracje w wystroju domu. Zakupy nowych mebli mogą jednak wydrenować portfel. Jakie są sposoby, by iść za trendem?

Istnieje wiele sposobów na zmianę wystroju domu bez wydawania dużych pieniędzy.

Szukaj antyków

Jednym z głównych trendów przewidywanych na rok 2019 jest dodanie niezapomnianych elementów akcentujących w całym domu. Nie możesz znaleźć czegoś zupełnie wyjątkowego w domu towarowym lub sklepie z dużą ilością artykułów gospodarstwa domowego. Gdy szukasz produktów, które wyróżnią się na półce z książkami lub na stoliku, udaj się na lokalny targ, bazar lub antykwariat. Przeglądanie tych sklepów może wymagać dodatkowego wysiłku, ale gdy znajdziesz coś, co Ci się spodoba, wszystkiego będzie tego warte. Eksperymentuj z zabytkowymi ramkami do zdjęć, zegarami, świecznikami lub podpórkami, ze stylami i kolorami, które stanowią uzupełnienie obecnego projektu Twojego domu.

Narzuty i poduszki

Jednym z najtańszych sposobów na reorganizację swojego salonu jest zakup nowych koców i poduszek. Możesz zmieniać je na różne pory roku, wybierając niepowtarzalne wzory oraz kolory. Jeśli chcesz wykorzystać jeden z trendów w wystroju domu w 2019 roku, możesz zdecydować się na zakup poduszek i koców o kontrastujących wzorach, kolorach i fakturach, aby stworzyć eklektyczny wygląd.

Połącz stare z nowym

Chociaż wiele domów utrzymuje jednolity styl, np. retro, nowoczesny lub wiktoriański, dekoratorzy wnętrz zaczęli mieszać i dopasowywać przedmioty z różnych okresów. W przeszłości Twój nowoczesny szklany stolik do kawy mógłby zderzyć się ze starą ottomanką Twoje babci. W 2019 roku umieszczanie elementów różnych styli dodaje wielowymiarowego i bogatego wyglądu do każdego pomieszczenia.

Nie musisz wydawać pieniędzy, aby stworzyć modny wizerunek w swoim domu. Zapytaj członków rodziny, czy mają jakieś ciekawe meble na strychach, których nie planują używać. Jeśli chcesz, możesz nawet naprawić stare elementy, zmieniając tapicerkę lub szlifując naturalne drewno, aby celowo uzyskać wyjątkowy wygląd.

Ożyw swój dom roślinami

Najłatwiejszy sposób na odświeżenie każdego blatu jest umieszczenie bukietu kwiatów. Nie tylko aranżacje kwiatowe sprawią, że Twój dom będzie pachnieć świetnie, ale też doda wystarczającej ilości kolorów, aby przestrzeń życiowa była jasna i wesoła. Kupuj nowości, aby znaleźć modny, ponadczasowy bukiet, który doda charaktery w każdym pomieszczeniu Twojego domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here