Nowy program Senmatic ułatwia dostęp do danych

0
330
Kwiat

Decyzje dotyczące upraw nie zawsze są łatwe, a oprogramowanie nie zawsze jest łatwo dostępne. Zespół z Senmatic poświęcił temu więcej uwagi w swojej aktualizacji SuperLink 6. Nowy program ułatwia dostęp do danych.

Program jest intuicyjny i łatwy w zarządzaniu, zapewniając możliwości zbierania danych i łatwą kontrolę nad klimatyzatorami Senmatic i mieszaczami nawozów.

Senmatic dostarcza kompletne i konfigurowalne rozwiązania do zastosowań ogrodniczych, takich jak elektroniczna i mechaniczna kontrola klimatu, nawadnianie i mieszanie nawozów oraz oświetlenie LED. Ich elektroniczny i mechaniczny sprzęt do nowoczesnej produkcji ogrodniczej jest stosowany w prawie wszystkich zastosowaniach ogrodniczych, począwszy od szklarni i hodowli wewnętrznej, po obiekty badawcze i centra ogrodnicze. Centralny program sterujący łączący wszystkie komputery klimatyczne Senmatic, mieszacze nawadniające i nawozowe to Superlink.

Od momentu wprowadzenia na rynek oprogramowanie Superlink oparte na systemie Windows jest szeroko używane i regularnie aktualizowane. W zeszłym miesiącu wprowadzono najnowszą wersję: Superlink 6. – Program stał się bardziej przyjazny – mówi Morten Hjorth z Senmatic, który reprezentował firmę podczas tegorocznego IPM. – Zbieranie danych to tylko pierwszy krok – chodzi o udostępnienie tych danych. Dlatego na przykład wykresy i funkcja kalendarza zostały zaprojektowane tak, aby działały intuicyjnie – dodaje.

Spersonalizowane oprogramowanie

Dostęp do danych został dodatkowo przemyślany dzięki ulepszeniu transferu danych do różnych stref. – SuperLink 6 ułatwia i przyspiesza odczytywanie i dostosowywanie warunków w różnych strefach, ponieważ wszystkie informacje można wyświetlać i sterować bezpośrednio z komputera centralnego – kontynuuje. Oprogramowanie zawiera również nowe przepisy klimatyczne dla szybkich zmian. Dzięki elastycznej konstrukcji graficznej i elastycznej graficznej prezentacji danych historycznych oprogramowanie można spersonalizować dla każdego użytkownika. – Jest to prosty sposób na użycie graficznego interfejsu użytkownika do szybkiej konfiguracji, dokładnie według własnych wymagań.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here