Nowy rozdział amerykańskiej hurtowni kwiatów

0
328
Mayesh Wholesale Florist

Mayesh Wholesale Florist przejęła Brannan Street Wholesale Florist w San Francisco w Kalifornii. Szykuje się zatem nowy rozdział dla amerykańskiej hurtowni kwiatów.

40-letnia firma Brannan jest dostawcą wysokiej jakości kwiatów dla najlepszych florystów, profesjonalistów z branży eventowej i sklepów spożywczych z najwyższej półki w północnej Kalifornii i poza nią.

Dyrektor generalny Mayesh Patrick Dahslon powiedział: – Zawsze podziwialiśmy i szanowaliśmy hurtownię Brannan Street i jesteśmy dumni z tego, że wprowadzamy utalentowaną drużynę do swojego grona. Jest to dla nas świetne dopasowanie strategiczne i przyczyni się do osiągnięcia celu, jakim jest lokalizacja Mayesh w każdym większym mieście na Zachodnim Wybrzeżu. Wraz z przejęciem Brannan i otwarciem naszej 19. filii w Seattle jesienią tego roku, osiągniemy ten cel – zapewnia.

Obecność Mayesh na Wybrzeżu Pacyfiku pogłębia połączenie firmy z każdym głównym obszarem produkcji kwiatów na zachodzie. Firma stara się pozyskiwać więcej produktów od rzemieślników w górnym i dolnym zachodnim wybrzeżu, jednocześnie wykorzystując swoje szerokie możliwości logistyczne, aby wprowadzić ten produkt do rąk florystów w całych Stanach Zjednoczonych.

Oddział w San Francisco będzie 18. lokalizacją hurtową i dziewiątą w stanie Kalifornia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here