Nowy wentylator górny do trudnych warunków

0
222
Wentylator

Wyjątkowo skonstruowany Powerfoil D jest pierwszym i jedynym wentylatorem górnym z napędem bezpośrednim, zaprojektowanym do trudnych warunków przemysłowych – w tym wielu przedsiębiorstw ogrodniczych.

Utrzymując stałą temperaturę od sufitu do podłogi i od ściany do ściany, zespół Big Ass Fans® to energooszczędne podejście do produkcji spójnych produktów, zmniejszania kondensacji i zwiększania komfortu pracy i wydajności – wyjaśniają producenci.

Wentylatory Big Ass, które rozpościerają się na średnicę 7,3 m, poruszają powietrze w całej przestrzeni, w tym nad przeszkodami, takimi jak maszyny i ułożone produkty. Ten wzór przepływu powietrza zapewnia dotarcie powietrza do wszystkich narożników budynku, utrzymując stałe warunki przez cały czas, eliminując zjawisko kondensacji i stagnacji w miejscach, w których produkty mogą się szybko zepsuć.

Wentylatory nie tylko utrzymują produkt w stanie suchym, ale także współpracują z systemami ogrzewania i wentylacji, aby zwiększyć komfort pracownika i zaoszczędzić pieniądze przez cały rok. W cieplejszych miesiącach ochładzają się. Oczywiście przy niskich prędkościach w zimie, wentylatory wykorzystują swój duży rozmiar – a nie prędkość – do przekierowania gorącego powietrza z sufitu, tworząc równomierną temperaturę przy minimalnej energii i utrzymuje wszystko, od jabłek po sadzonki cyny, w odpowiedniej temperaturze.

Powerfoil D zapewnia wytrzymałość i wydajność, wymaganą w zastosowaniach przemysłowych, ale przy praktycznie bezgłośnej pracy i estetycznym wyglądzie rozwija się w każdym środowisku komercyjnym lub publicznym – dodają wykonawcy. – Jesteśmy liderem w branży technologii napędu bezpośredniego – mówi John Gerhardt, menedżer produktu Big Ass Fans. – Zaprojektowaliśmy Powerfoil D z takimi samymi materiałami premium i funkcjami bezpieczeństwa, jak każdy wentylator w naszej linii Powerfoil. Jako jedyny wentylator przemysłowy o standardowym stopniu ochrony IP66 to produkt przemysłowy w każdym calu – kończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here