Off-road na rzecz ekosystemów w Kenii

0
256
Greenlife Rhino Charge

W Oldonyiro odbył się Rhino Charge – coroczne zawody motoryzacyjne off-road 4×4. Wydarzenie działa na rzecz ochrony ekosystemów pasma górskiego w Kenii.

Wydarzenie organizowane jest w celu zebrania funduszy na wsparcie działalności Rhino Ark Charitable Trust – organizacji pozarządowej, która działa na rzecz szlachetnej sprawy: ochrony ekosystemów pasma górskiego w Kenii, tzw. „Wież wodnych”.

Greenlife wziął udział w konkursie i był reprezentowany przez Mike’a Rose’a, który chciał w tym roku jeszcze bardziej zwiększyć ilość „kurzu”. – Jesteśmy naprawdę dumni z Charging Hippos za pokazanie wspaniałej postaci i wytrzymałości na zakończenie tegorocznego wydarzenia Rhino Charge, które odbyło się w malowniczym Oldonyiro – stwierdza Greenlife w komunikacie prasowym.

Rhino Charge to coroczny konkurs off-road 4 × 4 w Kenii, w którym uczestnicy muszą odwiedzić 13 punktów, rozrzuconych na około 100 km2 nierównego terenu w ciągu 10 godzin. – Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy związani z tym zespołem mistrzów i możemy się tylko doczekać przyszłorocznej imprezy – dodaje firma.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here