Paraolimpijska medalistka w największym tajnym lesie

0
289
Eden

Paraolimpijska medalistka triathlonu, Melissa Reid, przygotowuje się do kolejnych igrzysk w Tokio w największym na świecie tajnym lesie deszczowym.

28-letni elitarny sportowiec z Kornwalii, który zdobył brązowy medal na Igrzyskach Paraolimpijskich w Rio w 2016 roku, ma serce do rywalizacji podczas następnych letnich zawodów w Tokio. Aby przygotować się na wysoką temperaturę i wilgotność biegania, jazdę na rowerze i pływanie w Japonii, Melissa stanęła przed perspektywą długich przejazdów do i z Loughborough University w Leicestershire.

Następnie wpadła na pomysł, aby zapytać Eden – dom największego tajnego lasu deszczowego na świecie, oddalonego o 25 mil od jej domu w pobliżu Falmouth – czy mogłaby trenować w Biome. Menedżerowie projektu powiedzieli, że chętnie pomogą. Za zgodą swojego paraolimpijskiego zespołu medycznego Melissa wkrótce rozpocznie szkolenie w Eden. Dołączając rower szosowy do trenażera turbo, Melissa, która jest niedowidząca, będzie jeździć na rowerze stacjonarnym w pobliżu szczytu Rainforest Biome. Każda z jej sesji treningowych potrwa od 60 do 90 minut, w tym trzy sesje rowerowe, a także dwa biegi po ścieżkach Biome.

Ważne jest, aby zobaczyć, jak organizm radzi sobie w intensywnych warunkach klimatycznych. Nienawidzę opuszczać Kornwalii, uwielbiam trenować tutaj, więc pomyślałam, że warto skontaktować się z Edenem i zapytać, czy mogę z nimi zrealizować część mojego szkolenia i byłam zachwycona, kiedy się zgodzili – mówi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here