Park kwiatowy powstaje w Indiach

0
303
gerbera

Park kwiatowy „Orchid Park” powstaje w regionie Chhindwara w Indiach. Łącznie zajmuje około 40 hektarów powierzchni, które mają również posłużyć eksportowi za granicę.

Orchid Park jest rozwijany przez Departament Ogrodnictwa. Teren został już przeznaczony na park. Uprawa kwiatów nada nowej tożsamości dzielnicy Chhindwara.

W ramach programu rolnicy otrzymają dzierżawę gruntów, a także zostaną im zorganizowane szkolenia w zakresie uprawy kwiatów. Będą uprawiane w parku, a miasto Nagpur będzie najbliższym centrum sprzedaży. W przyszłości, po wzroście produkcji, zostaną podjęte wysiłki w celu eksportu kwiatów za granicę.

Zgodnie z instrukcjami naczelnego ministra Kamala Natha z Departamentu Ogrodnictwa, zainicjowano akcję o przydział ziemi w Kohat Raiyat. Niedawno delegacja rządu Indii przeprowadziła wizytę, w celu zbadania możliwości uprawy orzechów nerkowca w okręgu Chhindwara.

Równolegle z tradycyjnym rolnictwem, podejmowane są starania o niezbędne ustalenia dotyczące uprawy owoców i suszonych owoców w dzielnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here