Pierwszy na świecie hotel dla roślin doniczkowych

0
537
Hotel dla roślin

W Londynie otwarto hotel, przeznaczony wyłącznie dla roślin doniczkowych, oferujący pomoc „rodzicom roślin”, którzy martwią się, że zostawią rośliny botaniczne w porze letniej.

Nie jest to żart. W Hotel Patch Plant, położonym w Battersea, do dyspozycji jest 100 pokoi, w których zmieszczą się rośliny domowe. – Jeśli zdecydujesz się na rezerwację w hotelu, Twoimi roślinami zajmie się zespół specjalistów, dbając o to, aby pozostały one nawodnione i odżywione, podczas gdy Ty będziesz cieszyć się beztroskim wypoczynkiem. Jesteś nawet zaproszony do podzielenia się cechami osobowości i specyficznymi potrzebami swoich roślin, aby zapewnić im najlepszą opiekę. Hotel nie tylko ratuje rośliny, ale także relacje. Podczas pobytu liściaści mieszkańcy otrzymają kontrolę od wewnętrznego zespołu odnowy biologicznej, który obejmuje niestandardowe zabiegi – mówią właściciele.

Hotel jest swego rodzaju sanktuarium dla Twoich ukochanych roślin. Będą w doskonałym towarzystwie, traktowani z szacunkiem i miłością, na którą tak bardzo zasłużyli – mówi kierownik hotelu Rose Grower. – Wielu z nas wielokrotnie poprosiło przyjaciela lub członka rodziny o podlewanie roślin w czasie naszej nieobecności, często mocno się rozczarowując – dodaje.

Freddie Blackett, CEO Patch, wyjaśnia: – Wszyscy znamy to rozczarowanie, kiedy wracamy z wakacji i odkrywamy, że nasza roślina umiera. Chcieliśmy otworzyć hotel, aby pomóc rosnącej liczbie „rodziców roślin” – mówi.

Hotel dla roślin
Hotel dla roślin
Hotel dla roślin

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here