Pioneer Gardens sprzedaje szklarnię i ziemię za 3 mln dolarów

0
279
Pioneer Gardens

Pioneer Gardens sprzedaje szklarnię i ziemię za 3 miliony dolarów. To efekt transakcji z firmą GOGRIZ, jednak niektóre tereny będą wynajęte z powrotem przez ten pierwszy podmiot.

Oczekuje się, że transakcja pomiędzy Pioneer Gardens a spółką z Massachusetts będzie obustronnie korzystna. Ogrody Pionierów, których właścicielami są Arjen Vriend i Jaap Molenaar, sprzedali szklarnię o powierzchni 114 000 stóp kwadratowych, dwa domy z przodu nieruchomości i dodatkowe działki gruntów rolnych, które mają być wynajęte z powrotem do Pioneer Gardens do użytku rolniczego. Plan zakłada, że ​​GOGRIZ wydzierżawi przekazaną nieruchomość firmie Suns Mass, filii firmy Arizona Cannabis Harvest Inc.

Vriend powiedział, że ta transakcja oznacza, że ​​Ogrody Pionierów mogą dokonać inwestycji niezbędnych do rozwoju. Firma sprzedaje wieloletnie rośliny startowe hurtowym szkółkom. Było to naturalne, gdy on i Molenaar rozpoczęli sprzedaż firmy prawie wyłącznie do małych centrów ogrodniczych, ale rynek zmienił się tak, że 70 procent sprzedaży jest teraz dla dużych detalistów, takich jak Home Depot i Lowe’s. Sprzedaż wzmacnia Pioneer Gardens. – Planujemy zatrudnić około 10 dodatkowych osób w przyszłym roku lub dwóch, a następnych kolejnych 20. Wybudujemy także nową szklarnię – informuje Vriend.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here