Qatar Airways Cargo najlepszą towarową linią lotniczą

0
305
qatar airways

Qatar Airways Cargo został uznany przez STAT Trade Times mianem najlepszej linii lotniczej na świecie.

Nagroda została wręczona podczas tegorocznej wystawy i konferencji poświęconej towarom lotniczym „Air Cargo Africa”, która odbyła się w Johannesburgu w Republice Południowej Afryki w dniach 19-21 lutego 2019 r. Przewoźnik był także drugim zwycięzcą w kategorii „Global Air Cargo Brand of the Year” i międzynarodowego przewoźnika lotniczego roku w Afryce.

20 lutego wiceprezes Peter Penseel odebrał nagrody w imieniu linii lotniczej Qatar Airways Cargo podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród zorganizowanej przez STAT Trade Times w teatrze Barnyard w Johannesburgu. To już drugi rok z rzędu, kiedy przewoźnik otrzymał nagrodę Global Cargo Airline of the Year po ceremonii, która odbyła się w 2017 roku w Air Cargo Africa.

Dyrektor generalny Qatar Airways Group – Akbar Al Baker powiedział: – Daje nam to wielki honor i radość z otrzymywania tych nagród. Qatar Airways Cargo znalazło się na czele rankingu jako jeden z wiodących przewoźników lotniczych na świecie. Głosowanie przez fracht lotniczy oznacza dla nas wiele. To dla naszych globalnych klientów i pracowników staramy się budować nasz sukces na bazie doskonałości usług, zawsze zapewniając, że potrzeby naszych klientów mają pierwszorzędne znaczenie. Nasi partnerzy biznesowi i oddany zespół w Qatar Airways Cargo to ci, którzy przyczynili się do tego osiągnięcia, a my przekazujemy im specjalne podziękowania – powiedział.

Etiopia: African Cargo Airline najlepsza

Firma Ethiopian Cargo & Logistics Services po raz czwarty z rzędu otrzymała nagrodę „Afrykańska linia lotnicza Cargo roku” oraz nagrodę marki roku w Afryce.

Odnosząc się do nagród, Dyrektor Generalny Grupy Ethiopian Airlines – Tewolde Gebre Marariam zauważył: – Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy te wyróżnienia, które są świadectwem wiodącej roli, jaką odgrywamy w obsłudze ładunków lotniczych w Afryce – mówi. – Zgodnie z wizją intensywnie inwestujemy w rozszerzanie naszych usług cargo, budując największy terminal przeładunkowy w Afryce o rocznej zdolności produkcyjnej około 1 miliona ton i wdrażając 9 wyspecjalizowanych frachtowców. Nasze usługi cargo obejmują obecnie 44 międzynarodowe destynacje w Afryce, Zatoce, na Bliskim Wschodzie, w Azji, obu Amerykach i Europie, zwiększając eksport towarów szybko psujących się z Afryki i importując towary o wysokiej wartości. Chciałbym wyrazić wdzięczność dla Air Cargo Africa za uznanie naszych starań i chciałbym pogratulować moim 16 000 tysiącom kolegom z Ethiopian Airlines sukcesu, jaki odnieśli dzięki poświęceniu i ciężkiej pracy – zakończył.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here