Rośnie popularność Gerbery w Kolumbii

0
308
Gerbera

Nowe odmiany roślin oraz zmienność obszarów produkcji sprawia, że popularność Gerbery w Kolumbii rośnie. Klienci mieli okazję obejrzeć nowości w Bogocie.

22 maja w Jacaranda’s Farm w Bogocie odbył się Open House Gerbera, organizowany przez BallSB i Florist. Podczas wystawy klienci mogli zobaczyć nową kolekcję z ekscytującymi nowościami, sprawdzoną produktywnością i ulubionymi opcjami w wersji Standard i Mini. Wśród nowości z 2019 roku sporym zainteresowanie cieszyły się m.in.: Memphis, Mandala i Santé, ze względu na dużą średnicę kwiatów, długą długość łodygi, wysoką wydajność i energiczne rośliny.

Oprócz nowości, klasyki takie jak Malibu (wysoka produktywność), Pink Elegance (długie łodygi, duża głowa i dobre kolory) i Inferno (intensywna czerwień i ciemne centrum) nadal były częścią ulubionych. Wielu klientów odwiedzało Otwarty Dom i byli bardzo zadowoleni z wystawy.

Biznes Gerbery w Kolumbii jest bardzo interesujący, ponieważ wznawia się ze względu na zmiany w obszarach produkcji i oczekuje się wzrostu produkcji. Rynek jest naprawdę zainteresowany nowymi typami, takimi jak Pompone, Picolini i Minis – mówi Arthur Kramer, przedstawiciel kwiaciarni.

Kwiaciarnia przygotowuje się również do połączenia z HilverdaKooij. Dzięki tej fuzji firmy spodziewają się przyspieszenia hodowli dzięki łącznemu budżetowi. Od wielu lat Ball and Florist współpracują ze sobą, reprezentując i promując Genetykę Kwiaciarstwa w Kolumbii, jednocześnie rozwijając produkcję obok siebie. Wszystkie te odmiany będą dostępne w Ball’s Booth w Proflora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here