Royal FloraHolland odnowi swoje usługi

0
267
Royal FloraHolland

Royal FloraHolland zamierza w najbliższym czasie znacznie odnowić swoje usługi, aby nadal skutecznie zaspokajać coraz bardziej zróżnicowane potrzeby plantatorów i klientów.

Zrobimy to, aby nadal skutecznie zaspokajać coraz bardziej zróżnicowane potrzeby plantatorów i klientów – stwierdzają przedstawiciele. – Te zmiany doprowadzą do bardziej elastycznego i wydajnego pakietu usług, który pozwoli nam nadal zapewniać najlepszą możliwą obsługę w nadchodzących latach – dodają.

Według Royal FloraHolland, w dynamicznym świecie, a w szczególności w tym sektorze ważne jest, aby zmienić się i pozostać cennym. – Tylko poprzez ciągłe rozwijanie się możemy nadal oferować Państwu odpowiednie usługi, które pozwalają nam w pełni wykorzystać możliwości rynku. Przecież naszą ambicją jest jak największy wkład w trwały sukces plantatorów i klientów. Zawsze tak było i zawsze będzie – zapewniają.

Unikalny pakiet usług

Pracownicy wiedzą, że potrzeby hodowców ewoluują i są bardziej zróżnicowane niż kiedykolwiek wcześniej. – Dlatego nasze usługi będą podlegać znaczącym zmianom w najbliższej przyszłości. W ten sposób zaoferujemy Tobie, jako plantatorowi, swobodę tworzenia własnego unikalnego pakietu usług, specjalnie dostosowanego do Twojej firmy. W tym celu coraz częściej stosujemy zasadę „użytkownik płaci”. W ten sposób zapewniamy, że płacisz tylko za usługi, które pomagają prowadzić udany biznes w ukierunkowany sposób. To nowe, bardziej wydajne podejście jest bardziej zgodne ze sposobem prowadzenia biznesu, a także rozszerzamy nasz pakiet usług o nowe usługi, które mają wartość dla szerszych grup. Nasz sektor wie bardzo dobrze, że wzrost to ciężka praca. Dlatego poświęcamy wiele energii przy ulepszaniu naszych usług, abyśmy mogli nadal cieszyć się niesłabnącą wartością, jeśli chodzi o obsługę plantatorów i klientów. Nowe sposoby przyczynią się do trwałego sukcesu plantatorów i klientów, ponieważ Twój sukces to sukces Royal FloraHolland – mówi CCO Gerhard van der Bijl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here