Setki uczestników wzięło udział w imprezie FlowersConf 2019

0
302
FlowersConf 2019

Setki uczestników z Rosji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Białorusi, Holandii, Czech i Polski wzięło udział w imprezie FlowersConf 2019.

Wśród nich byli właściciele i kierownicy kwiaciarni, salonów florystycznych, doświadczeni i początkujący kwiaciarze, a także ci, którzy planują pracować w branży kwiatowej.

Dwudniowa konferencja obejmowała 22 raporty, 5 bloków biznesowych, 4 kursy mistrzowskie z zakresu reklamy i analityki, 4 mistrzowskie kursy kwiatowe i dwa pokazy.

Konferencja na temat biznesu kwiatowego „FlowersConf 2019” odbyła się 4 i 5 kwietnia w Moskwie. Wszyscy prelegenci konferencji odnoszą sukcesy w dziedzinie kwiatów. Była to podstawowa wartość konferencji i jej główna różnica w stosunku do wielu podobnych projektów biznesowych.

W ciągu dwóch dni uczestnicy dyskutowali o różnych aspektach biznesu kwiatowego. Wydarzenie o takim formacie, które zgromadziło tak wielu profesjonalistów, odbyło się po raz pierwszy, a według uczestników stało się przełomowym wydarzeniem w branży.

Udane połączenie działań biznesowych i kreatywnych pozwoliło odkryć wiele tajemnic kwitnącego biznesu florystycznego. Tematyczny i interesujący program konferencji, profesjonalnych prelegentów, lekcji mistrzowskich i pokazów kwiatowych był prawdziwym świętem tego wydarzenia.

Wśród polskich akcentów podczas kwiatowych pokazów była Sylwia Bednarek – nauczycielka projektowania kwiatowego na Uniwersytecie Warszawskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here