Special Days 2019 – Targi produktów świątecznych i okazjonalnych

0
860
special days 2019
floralacademy.pl

Już w dniach 21-23.02 2019 r. w Poznaniu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja targów produktów świątecznych i okazjonalnych. Podczas tego wydarzenia osoby z branży dekoracyjnej spotykają się z florystami. Od wielu lat to wydarzenie przyciąga tysiące profesjonalistów i pasjonatów nie tylko z Polski, ale także zagranicy. Targi Special Days są jednym z popularniejszych wydarzeń florystyczno-dekoracyjnych w naszym kraju i co roku cieszą się dużym zainteresowaniem.

Targi dla profesjonalistów i pasjonatów

Co roku na targach Special Days możemy spotkać czołowych przedstawicieli i mistrzów florystyki, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem i wyjątkowymi inspiracjami. Czekają również na nas stoiska, które zaprezentują aktualne trendy florystyczne. Na szczególną uwagę zasługują również profesjonalne i niezwykłe pokazy florystyczne. Podczas targów florystycznych Special Days 2019 każdy będzie miał szansę zbudować relacje biznesowe z różnymi markami z branży dekoratorskiej i florystycznej. Jest to również dobry moment dla wystawców, aby podjąć działania promocyjne i zachęcić szersze grono do zapoznania się ze swoimi produktami i usługami.  

Bilety na targi florystyczne Special Days 2019

Bilety na to wydarzenie można znaleźć m.in. na stronie www.specialdays.pl lub www.mtp.pl. Ceny zaczynają się, od 20 zł warto więc zarejestrować się na stronie, zakupić je już teraz i skorzystać z rabatu.

Mapa targów 2019

Special Days 2019

specialdays.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here