Sprzedaż chryzantem Pot Mum w USA i Kanadzie

0
308
Chryzantemy Pot Mum

Syngenta Flowers, LLC i Royal Van Zanten ogłosiły dzisiaj nową umowę na wyłączną produkcję, marketing i sprzedaż swoich odmian chryzantem Pot Mum w USA i Kanadzie.

Opierając się na obecnym portfolio Syngenty jako lidera rynku północnoamerykańskiego w dziedzinie mums, dodanie genetyki holenderskiej od Royal Van Zanten zaoferuje plantatorom większy wybór odmian od jednego zaufanego dostawcy. Wszystkie odmiany Syngenta Flowers i Royal Van Zanten będą dostępne w obecnej sieci brokerów Syngenta i będą dostarczane z nowo wyremontowanej farmy produkcyjnej na lądzie w Alva na Florydzie. Hodowcy skorzystają na połączonej dostawie i logistyce, co ułatwi zamawianie i wydajność dostaw.

Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie zaoferować plantatorom jeszcze szerszą gamę chryzantem i wiele nowych ekscytujących odmian w przyszłości. Niektóre odmiany Chrysanthemum są już znane hodowcom, te będą teraz ponownie dostępne, oferując korzyści takie jak zachowanie koloru, zwarty nawyk wzrostu i krótkie czasy zbiorów – powiedział Nico Laan, kierownik sprzedaży w Ameryce Północnej w Royal Van Zanten.

Syngenta Flowers jest podekscytowana naszą nową współpracą z Royal Van Zanten, ponieważ przyczynia się do naszego celu, jakim jest oferowanie szerokiej gamy innowacji, przy jednoczesnym zmniejszeniu złożoności. To, w połączeniu z najlepszym w swojej klasie wsparciem technicznym i wysoką jakością produkcji, pozwala nam dostarczać rozwiązania z sukcesem naszym klientom-hodowcom – powiedział Scott Valentine, szef działu kwiatów w Ameryce Północnej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here