Środek owadobójczy wkracza do akcji w USA

0
343
spotted lanternfly

Środek owadobójczy wkracza do akcji w USA. Safari 20 SG otrzymał etykietę 24 (c) do kontroli plamistej muchy w Nowym Jorku.

Jest to zgodne z zatwierdzeniem etykiety do kontroli plamistej muchy w 15 stanach: Connecticut, Delaware, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, New Hampshire, New Jersey, North Carolina, Pensylwania, Rhode Island, Tennessee, Vermont, Virginia i Virginia Zachodnia.

Środek owadobójczy Safari 20 SG otrzymał etykietę 24 (c) do kontroli plamistej muchy w Nowym Jorku. Jest to zgodne z zatwierdzeniem etykiety do kontroli plamistej muchy w 15 stanach: Connecticut, Delaware, Kentucky, Maine, Maryland, Massachusetts, New Hampshire, New Jersey, North Carolina, Pensylwania, Rhode Island, Tennessee, Vermont, Virginia i Wirginia Zachodnia.

Inwazyjna pluskwa

„Łaciata latarnia” (Spotted lanternfly) jest inwazyjnym skoczkiem roślin szybko atakującym z rodziny pluskiew, a teraz rozprzestrzeniającym się w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych. Szkodnik oddziałuje na ponad 70 roślin żywicielskich jeśli zaatakuje, spowoduje znaczne szkody i straty w działalności szkółkarskiej.

Safari jest zatwierdzone do stosowania w kontenerowych i uprawianych na miejscu (w ziemi) roślinach ozdobnych w szkółkach, na zewnątrz, na plantacjach drzew i w szkółkach ponownego zalesiania. Obejmuje lasy krajowe, prywatne i państwowe oraz obszary zalesione. Etykieta zapewnia alternatywne zastosowania, w tym opryskiwanie liści, zanurzanie w podłożu, zanurzanie w glebie lub spryskiwanie pnia podstawowego.

Safari to supersystemowy środek owadobójczy o szybkim wchłanianiu i niszczeniu roślinnych szkodników ozdobnych. Kontroluje szerokie spektrum inwazyjnych szkodników, w tym mączlików z biotypu Q i B, szmaragdowych świdrów popiołu, wełnowców, skoczków liściastych, liściastych i miękkich łusek opancerzonych.

Łaciata latarnia może być jednym z najbardziej niszczycielskich najeźdźców, z którymi walczyły Stany Zjednoczone – powiedział Jason Fausey, dyrektor ds. usług technicznych w Nufarm’s Turf & Ornamental. Dwuczęściowa etykieta Safari jest sprawdzonym liderem, jeśli chodzi o zwrot kosztów kosztownej inwazji owadów i ważny sposób działania dla hodowców ozdobnych i szkółek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here