Boże Narodzenie zamknięte we flower boxie

0
439
Świąteczny flower box - pomysły

Flower boxy szturmem podbiły cały świat i są nieprzemijającym hitem bardzo chętnie wykorzystywanym we florystyce. Kompozycje ułożone w pudełkach są idealnym prezentem na każdą okazję, a także świetnie nadają się do tworzenia dekoracji świątecznych ozdabiających nasze stoły. Wykonanie takiej ozdoby nie jest bardzo skomplikowane i czasochłonne więc zachęcamy wszystkich do spróbowania swoich sił w tworzeniu tej modnej i efektownej dekoracji.

Świąteczne dekoracje z flower boxem

Świąteczną ozdobę z udziałem flower boxa można wykonać zarówno ze sztucznych, jak i żywych kwiatów połączonych z różnymi dodatkami. Do układania kwiatów we flower boxie niezbędna będzie gąbka florystyczna. W zależności od tego, na jakie kwiaty się zdecydujesz konieczne będzie dobranie odpowiedniego rodzaju gąbki – suchej lub mokrej. Wykonanie ozdoby za pomocą sztucznych gałązek będzie nieco łatwiejsze, a cała ozdoba będzie oczywiście trwalsza niż ta z żywych roślin i może towarzyszyć Ci podczas kolejnych świąt. Ozdobne pudełko możesz wypełnić takimi elementami jak: gałązki iglaste, ostrokrzew, jarzębina, szyszki, suszone plastry cytrusów, bombki, cukierki w kształcie lasek, pierniczki, laski cynamonu, ozdobne gwiazdki, prezenciki i wstążeczki.

Pomysły na świąteczny flower box

Jest ich tysiące, a w tworzeniu ograniczać Cię może jedynie wyobraźnia. Wybór zaczyna się już w momencie dobierania koloru flower boxa, a kończy na wybieraniu dodatków, które będą uzupełniać całą ozdobę. Zebraliśmy najpiękniejsze zdjęcia różnych kompozycji, które mogą stać się Twoją inspiracją przy tworzeniu świątecznego flower boxa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here