Syngenta stawia na ciągłe ulepszanie kwiatów

0
305
bratki Delta

Produkty z asortymentu Syngenta są stale badane. Celem jest oczywiście ciągłe ulepszanie kwiatów. Doskonałym przykładem jednego z takich produktów jest seria bratków Delta, która została ulepszona o ponad 45% od 2012 roku.

W ostatnich latach udoskonaliliśmy i wymieniliśmy ponad 45% w tej serii. Jeśli chodzi o punkty wymagające poprawy, nacisk kładzie się na czas kwitnienia, nawyk roślinny i jednolitość. Seria stała się coraz bardziej jednolita, jednolitość nawyku roślinnego i czas kwitnienia między różnymi kolorami jest bardzo mocną stroną – mówi kierownik produktu Ronald Karsenbarg.

Łatwe w produkcji i transporcie

Jest więcej punktów, które hodowcy stawiają w centrum ulepszania serii. – W hodowli koncentrujemy się również na krótkich rozgałęzieniach, co sprawia, że ​​seria ta jest łatwa w produkcji dla hodowcy, podczas gdy jest mniej rozciągliwa podczas transportu. Ponadto altówki Delta są również odpowiednie na sezon zimowy. Są to te same rośliny – zaczynają kwitnąć jesienią, a następnie ponownie w okresie wiosennym – dodaje Karsenbarg.

Syngenta Flowers co roku ulepsza serię Delta. W tym roku wprowadza zupełnie nowy kolor: Delta Lavender Shades.

Niezawodne

Delta istnieje już od 25 lat i ośmielę się powiedzieć, że jest to najbardziej niezawodna seria Violas na rynku. Delta jest gotowa w ósmym tygodniu, pomimo zimy. Nie eksplodują też w bardzo gorących okresach – mówi Ronald Karsenbarg. – Dzięki temu Delta jest niezawodna przez cały rok. Istnieje duże kiełkowanie, szeroka gama kolorów i kwitną one przez długi czas. Seria Delta ma średnio większy wpływ na kwitnienie niż porównywalne odmiany – ocenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here