Szanse dla holenderskich firm w Chinach rosną

0
283
Lentse Potgrond

Grupa 35 specjalistów z branży ogrodniczej z Chin odwiedziła fabrykę Lentse & Slingerland Potgrond w Katwijk. Wniosek: Szanse dla holenderskich firm w Chinach rosną.

Holenderskie ogrodnictwo cieszy się dużym uznaniem w Chinach, a w ramach wizyty studyjnej w holenderskim łańcuchu technologicznym i przemysłowym w Holandii, delegacja chińska odwiedza wielu wiodących producentów. Celem ich misji jest budowanie wiedzy specjalistycznej i badanie możliwości importowania holenderskich produktów ogrodniczych. Grupa składa się z plantatorów, dystrybutorów, członków organizacji branżowych i innych.

Lentse i Slingerland Potgrond zaczęły ostatnio zwiększać swoją działalność w Chinach, a jak mówi Jeroen Dunant z Lentse i Slingerland: – Przyjęcie tej delegacji doskonale wpisuje się w międzynarodową strategię bliższego kontaktu z rozwijającymi się gospodarkami, takimi jak Chiny. Rosnąca siła nabywcza chińskich konsumentów oraz znaczna liczba dużych projektów ogrodniczych zainicjowanych przez władze chińskie oznaczają, że możliwości dla holenderskich przedsiębiorstw w Chinach również rosną – twierdzi Durant.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here