Targi Flower Expo Poland 2019 od czwartku

0
718
Flower Expo Polska

W czwartek w Warszawie rozpoczynają się czwarte targi florystyczne Flower Expo Poland. Kolejna edycja tego wydarzenia potrwa do 7 września.

Impreza ta przyciągnęła ponad 250 wystawców z różnych krajów: Polski, Niemiec, Holandii, Włoch, Danii, Francji, Belgii, Litwy, USA, a nawet Kenii, która coraz śmielej wkracza na różne rynki kwiatów.

Flower Expo Polska jest częścią wystawy międzynarodowej, pod nazwą „Zieleń to życie”. Całość odbywająca się w Centrum Expo przy ul. Prądzyńskiego, ma przykuć uwagę na najnowsze florystyczne trendy, pasję do kwiatów, dbałość produktów i działania promujące tę branżę.

Sama wystawa została podzielona na cztery działy – kwiaty cięte, rośliny doniczkowe, florystykę, a także aranżacje i dekoracje.

W programie Flower Expo Poland podczas trzech dni zaplanowano pokazy florystyczne, seminaria, wystawy prac, dlatego każdy z zainteresowanych znajdzie coś dla siebie.

Wstęp dla odwiedzających jest płatny, w dniach 5-6 września bilet normalny kosztuje 30 zł, ulgowy 15 zł, w sobotę natomiast ceny spadają odpowiednio do 15 zł oraz 6 zł. Targi będą otwarte w każdy dzień od godziny 9:00.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here